0534 549 20 25     0534 549 20 25
    Talep Formu

KOMBİ ANAKART TAMİRİ

21 Şubat 2022     981 Görüntüleme

KOMBİ KART TAMİRİ

Kombi Kart Tamiri

Soğuk havaların gelmesiyle beraber evimizi, iş yerimizi ısıtacak çeşitli yollara başvurabiliyoruz. Elektrikli sobalar, sıcak hava üfleyen çeşitli cihazlar bir yere kadar bizleri soğuktan koruyorlar. Ancak daha sağlam bir cihaz ile sorunsuz bir kış geçirmek istiyorsak bu yazıda sizlere bahsedeceğimiz kombi ısıtıcılarını tercih edebiliriz. O zaman bu uzun yazımıza bir an önce giriş yapalım ve bu güzel cihaz hakkında detaylı bilgiye sahip olalım.

Teknoloji öncesinde insanlar ısınmak için önce ateş yakarlarmış. Yakılan ateşi desteklemek adına odun takviyesi yapılırmış. Daha sonralarında sobayı icat eden insanlar, kömür ve odunu bir araya getirerek ısınma adına yeni bir çözüm üretmişler ve gayet de başarılı olmuşlar.

Soba sayesinde soğuktan korunanların sayısı günümüzde de oldukça fazladır. Ancak soba kullanımında yaşanan zorluklar ve çekilen onca zahmet ilk zamanlarda can sıkmasa da ilerleyen zamanlarda bir eziyet haline gelmektedir. Soba için alınan odun ve kömür ve bunlara harcanan para da göz önüne alındığında, ısınmak için yeni bir çözüm arayışına gidilmesi gerektiği daha iyi anlaşılacaktır.

O yüzdendir ki günümüzde ki gelişen teknoloji sayesinde artık sobalarla uğraşmak istemeyen ve çareyi teknolojide bulanların sayısı da azımsanamayacak derecededir. Günlük hayatımızdaki her yere ulaşım sağlayan teknoloji, bu konuda da yardımımıza yetişmektedir.

Kombi Kart Tamiri

Elektrikli ısıtıcılarında geçici bir çözüm olduğunu yazımızın başında belirtmiştik. Peki, bizi soğuklardan koruyabilecek en iyi ısıtma yöntemi nedir? Nasıl kullanabiliriz? Yazımızın buradan sonraki kısmında kombi hakkında bilgiler vereceğiz. Ne kadar sağlam ve kullanışlı bir ısıtıcı olduğunu sizlere bahsedeceğiz.

Kombiler i evinizi ısıtmak için kullanabilirsiniz. Kalorifer petekleriyle bağlantılı olan kombiler, ısınma için iyi bir yöntemdir. Ancak kombiyi diğer ısıtıcılardan ayıran özellik bu değildir. Kombi sayesinde sıcak su ihtiyacınızı da karşılayabileceksiniz. Bu özelliğiyle insanları cezbeden kombiler, son dönemde de kullanıcı sayısını giderek artırmaktadır.

Hem alan ısıtma hem de su ısıtma özelliğiyle, İngilizce'de "birleşik" anlamına gelen "combine" sözcüğünden dilimize geçen kombi, kolay kurulum yapılabilen bir cihazdır.

Her önemli cihazın bir beyni vardır. Tıpki insandaki gibi cihazı da bir beyin yönetir. Kombinin beyni ise kombi kartıdır. Bu kart sistemin nasıl çalışacağını organize eder. Kombi kartta herhangi bir sorun olursa kombiniz çalışmayacak yahut da hatalı çalışarak sizleri sıkıntıya sokacaktır.

Kombi kartınızda şu sebeplerden dolayı arıza oluşmuş olabilir; kombinizi 10 yıldan fazla süredir kullanıyorsanız, elektrikteki sürekli gidip gelmeden kaynaklı bağlantı kopmaları, yüksek voltaj sebebiyle kombi kartının yanması gibi sorunlar da kombi kartınız hasar görecek, kombinizde sorunlar açığa çıkacaktır.

Ancak bu kartların tamiri de kombi kart tamiri olarak alanında uzman firma tarafından verilmektedir.

Kombi kartınızı dikkatli ve titiz bir şekilde tamir eden firma, kombinizi en kısa sürede çalışır vaziyete getirecektir. Fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak için kombi kart tamiri fiyatı konusunu inceleyebilirsiniz. Bu sayede fiyatlar hakkında da ön bilgi sahibi olabileceksiniz.

Firma, alanında iyi olarak bilinen markalara kombi tamir hizmeti vermektedir. Örnek olarak buderus kombi kart tamiri ferroli kombi kart tamiri demirdöküm kombi kart tamiri fiyatları hakkında da bilgi vermekte ve hizmetlerine devam etmektedir.

Kombi Kart Tamiri Nasıl Yapılır?

Kombi kart tamiri nasıl yapılır sorusuna bu başlık altında yanıt vereceğiz. Öncelikle bu iş ciddi manada elektronik bilgisi istediğinden kombi kartınızın tamirini, işini ciddi anlamda önemseyen ve güvenilir kişilere yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Kombi kart tamiri nde kartın değerleri, akımölçer yardımıyla akım/gerilim açısından doğru bir şekilde ölçülür. Kart üzerindeki komponentlerde dikkatle incelenir ve gerekirse hasarlı olduğu düşünülen komponentler kart dışında test edilir. Ardından sorunun neden kaynaklandığı tespit edilir ve konuda çözüm yolu aramaya gidilir. Son testlerden sonra kart tekrar kombiye takılır ve kombi çalıştırılır.

Kombi kartını tamir ettirmek , sıfır bir kombi kartı almaktan çok çok daha avantajlıdır. 400-500 Türk Lirası arası değişen fiyatlarda kombi kartı almak yerine, tamir sonrası sağlam bir şekilde çalışacak kombi kartınızı tamir ettirmek sizi büyük masraflardan kurtaracaktır.

Kombi Kart Tamiri

 BİLGİLENDİRME

Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0534 549 20 25

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER